top of page
DSC4999 - kopie (1).jpg

Příběh Zuzany Gamboa

Temperamentní umělkyně Zuzana Gamboa Vás uchvátí svým zpěvem, tancem i životní energií. Poprvé jste ji mohli zaregistrovat v televizní show Česko-Slovensko má talent, která v podstatě odstartovala její uměleckou kariéru. Od té doby se Zuzana Gamboa úspěšně věnuje pěvecké a moderátorské kariéře po celém světě. Talentovaná umělkyně, která vás okouzlí svým temperamentem a sametově zbarveným hlasem, získává díky svému nasazení stále větší ohlasy publika. A to nejen v České, Slovenské republice a různě po Evropě, ale i Spojených státech nebo Dubaji, kde měla možnost naposledy v tomto roce každodenně vystupovat v otevřeném amfiteátru přímo u Burj al-Arab.

Zuzana má díky česko-angolskému původu velmi blízko k jiným kulturám a etnikům. Její touha po neustálém vzdělávání, ale i schopnost dorozumět se nejen anglicky, ale i italsky, francouzsky a španělsky, ji do jisté míry ovlivňuje i v projektech, jimž se věnuje. Jedním z nich je například ZUZANA GAMBOA & BAND, hudební skupina složená z vynikajících muzikantů, jež Zuzanu doprovází již 10 let. Jejich vystoupení v rytmech soul, funky, latino, afro, RnB, jazz a blues jsou nejen kvalitní na poslech, ale i energická vlastním představením.

Moderování je nedílnou součástí Zuzanina profesního života. Právě její jazyková vybavenost jí otevírá dveře v ČR, i dále ve světě. Ať už se jedná o moderaci televizní, firemní, na soukromých večírcích, mezinárodních konferencích nebo větších eventech, jako je mezinárodní Expo.

Součástí Zuzanina života je také tanec, jemuž se věnuje už odmalička. Díky tomu, že na pódiu často vyniká právě kombinací zpěvu a tance, vytvořila projekt s názvem ZUZANA GAMBOA SHOW. Show je dnes již několik, a to v různých stylech. Tento pěvecko-taneční projekt je obecně výjimečný už samotnou kombinací, nejedná se však o muzikál, ale čistě SHOWTIME – Zuzana, která celou show live zpívá, úžasní tanečníci a tanečnice, různorodost kostýmů a strhující podívaná. Multižánrovost a multikultura Zuzanu značně vykresluje, tak i nádechy show jsou ve stylech ať už krásné exotiky a barevnosti, tak ladné ženskosti, elegance i luxusu nebo rovnou dynamické show plné hitů, které všichni milují. Zuzana předvádí, že dokáže svůj talent využít na maximum.  Show tak strhne všechny zúčastněné, dokonalým uměleckým zpracováním, třpytivými, výraznými kostýmy a samozřejmě i Zuzaniným talentem a energií, jimž dává při každém vystoupení absolutní volnost.

bottom of page